Jan Linssen - Sjiek is mich dat!

Wanneer

  • woensdag 14 april 2027 van 20u15 tot 20u15

Locatie

CC De Bogaard - Schouwburg
Capucienessenstraat 8 , 3800 Sint-Truiden

Een herkenbare, warme en verrassend scherpe comedyshow over identiteit, tempo, trots en jezelf blijven.
 
grappig – herkenbaar – scherp – warm - verhaalgedreven 

“Limburgers zijn traag,” zeggen ze. Awel, sjiek is mich dat! Want traag is niet lui, maar tijd nemen, genieten, observeren en volhouden. In zijn tweede voorstelling Sjiek is mich dat! brengt Jan Linssen een warme ode aan traagheid, echtheid en zijn Limburgse roots.  

Maar deze show gaat niet alleen over Limburg. Jan onderzoekt hoe afkomst ons vormt en hoe we er tegelijk van los proberen te komen. Herkenbaar voor iedereen die balanceert tussen trots en de gedachte: “Sjiek allemaal, maar hoe geraak ik hier weg met al die geschrapte bushaltes?” 

Vanuit zijn jeugd in Maaseik - met carnaval, kermissen en de wat-zullen-de-buren-zeggen-mentaliteit - wandelt Jan naar vandaag. Onderweg passeren de koolmijnen, smurfenvlaai, de Eburonen en een handvol vooroordelen.  

Jan noemt zichzelf te lief, te bescheiden en soms te traag. Misschien is dat net zijn superkracht. 

Naast performer is hij ook een veelgevraagd humorschrijver voor o.a. De Rechtvaardige Rechters, De Weekwatchers, Taboe en Twee tot de Zesde Macht, en werkte hij als hoofdschrijver voor Kamal Kharmach.

Organisatie

Cultuurcentrum de Bogaard
Capucienessenstraat 8 , 3800 Sint-Truiden
Website
http://www.debogaard.be/

Categorieën

Samen met kinderen eropuit! Dit is een UiTPAS activiteit.
Naar top