Terra Nova Collective & Michaël Pas - The Haydn Stories

Wanneer

  • zaterdag 6 maart 2027 van 20u15 tot 20u15

Locatie

ACADEMIEZAAL
PLANKSTRAAT 189 , 3800 SINT-TRUIDEN

Geen klassiek concert zoals je het kent, maar een meeslepend spel van muziek en verhaal.
 
toegankelijk – meeslepend – grappig – verhaalgedreven – historisch 

Was het nu Haydn… of toch iemand anders? In The Haydn Stories duiken Terra Nova Collective en meesterverteller Michaël Pas in een fascinerend stukje muziekgeschiedenis vol misverstanden, verrassingen en verborgen parels.  

Met humor, flair en een flinke dosis vertelplezier ontrafelt Michaël Pas samen met Terra Nova Collective, onder leiding van Vlad Weverbergh, een intrigerend mysterie rond Joseph Haydn en zijn minder bekende collega Pieter Van Maldere. Hun muziek werd door de eeuwen heen soms verward, verkeerd toegeschreven of simpelweg vergeten. Tijd om dat mysterie te ontrafelen.  

Verwacht geen klassiek concert zoals je het kent, maar een levendige ervaring vol verrassingen. Muziek en verhaal lopen naadloos in elkaar over, anekdotes krijgen een twist en af en toe word je zelfs uitgedaagd om mee te denken: hoor jij het verschil?  

Terra Nova Collective brengt de muziek tot leven met energie en finesse, terwijl de verhalen je anders doen luisteren - scherper, nieuwsgieriger en met een glimlach.  

The Haydn Stories is een concert dat je niet alleen hoort, maar echt beleeft.  
Voor wie houdt van muziek, verhalen en een goeie portie verwondering.  

Bezetting  
Terra Nova Collective  
Michaël Pas, verteller  
Vlad Weverbergh, muzikale leiding  
21 musici op historische instrumenten  

Organisatie

Cultuurcentrum de Bogaard
Capucienessenstraat 8 , 3800 Sint-Truiden
Website
http://www.debogaard.be/

Categorieën

Dit is een UiTPAS activiteit.
Naar top