Grote schoonmaak straten en pleinen in het centrum 18-19-20 maart

Startdatum: 18-03-2025 om 05u00
Einddatum: 20-03-2025 om 20u00
Volgende week gaat de stad aan de slag met een grootschalige schoonmaakactie in het centrum. Tijdens deze driedaagse aanpak zorgen we ervoor dat winkelstraten en pleinen er weer piekfijn uitzien.

GEBIEDSGERICHT WERKEN

Volgende week gaat de stad aan de slag met een grootschalige schoonmaakactie in het centrum. 
Tijdens deze driedaagse aanpak zorgen we ervoor dat winkelstraten en pleinen er weer piekfijn uitzien.
We willen het centrum een grondige opfrisbeurt geven en zullen oa. het straatmeubilair schoonmaken, verkeersborden reinigen en rechtzetten, vuil verwijderen en de bestrating grondig reinigen.

De werken zullen verspreid verlopen en dit gedurende drie dagen. Een team, samengesteld uit technisch assistenten
uit verschillende vakgebieden (groen, wegenis, reiniging,signalisatie, …) zullen samenwerken om op korte termijn de best mogelijke resultaten te boeken.

Wanneer & waar?

  • Dinsdag 18 maart: Grote Markt (parkeervrij)
  • Woensdag 19 maart: Stapelstraat, Sint-Martenplein & Diesterstraat (tot Beekstraat)
  • Donderdag 20 maart:  Luikerstraat, Diesterstraat (vanaf Beekstraat tot Groenmarkt) & Groenmarkt

🚧 Welke hinder kan je verwachten?

  • Grote Markt parkeervrij 🚫 op dinsdag 18 maart
  • Parkeer- en stilstaanverbod in de vermelde straten op respectievelijke data, telkens van 5u tot 16u
  • Diesterstraat (Beekstraat - Groenmarkt) tijdelijk afgesloten op donderdag 20/03 – omleiding via Beekstraat > Zoutstraat

🚛 Breng je leveranciers op de hoogte
Breng hen op de hoogte van mogelijke hinder en plan leveringen indien nodig op een ander moment.

Dank voor je begrip en medewerking.

Nog vragen?

Sint-truiden.be/hinder

T 011 70 16 70

Laatste wijziging vrijdag 14 maart 2025 om 14u32
Naar top